Szukasz elegancji i tradycji
albo współczesnej innowacji?

POMOŻEMY PRZENIEŚĆ  TWOJE EKSCYTUJĄCE  MARZENIA W RZECZYWISTOŚĆ

Wesela maja kilka wspólnych elementów w tym:  Pani Młoda, Pan Młody, ceremonia i przyjęcie. Różnica między ślubem zwykłym a ślubem nadzwyczajnym tkwi w szczegółach.

Dysponujemy imponującym zapleczem rekwizytów i motywów zdobniczych wraz z efektami  specjalnymi w postaci profesjonalnego oświetlenia
estradowego tworzącego niepowtarzalną scenerię.

Razem możemy wykreować oprawę zgodną
z Twoim stylem, wymaganiami oraz budżetem.

JESTEŚMY AUTORAMI
DEKORACJI ŚLUBNYCH
KTÓRE CZYNIĄ KAŻDE
WYDARZENIE SPEKTAKULARNYM

Dekorowanie sal weselnych w naszym wykonaniu to nie powierzchowne strojenie sali weselnej, to kunszt i pasja doprowadzona do perfekcji.  Dzięki temu Twoje przyjęcie będzie ucieleśnieniem Twoich wizji, bogate w szczegóły i dopracowane z wielkim wyrafinowaniem.

Od wyboru odpowiednich obrusów, pokrowców,  winietek, planów rozmieszczenia gości przez  bukiet ślubny idealnie dobrany do sukni Pani Młodej,  czy też kosze kwiatów w podziękowaniu dla  rodziców, tak aby z poczuciem smaku i  stylu wszystko tworzyło jedną całość.

Pełni świeżych pomysłów i inspiracji,
aby stworzyć ślub Twoich marzeń.

DEKORACJE OD MAŁYCH
I ROMANTYCZNYCH,
PRZEZ DUŻE I ROZRZUTNE

Dekoracje od małych i romantycznych, przez duże i rozrzutne, dla stworzenia  Twojego idealnego dnia ślubu. Skrupulatnie dobieramy styl i kolorystykę  dekoracji kościoła, wystroju sali weselnej,  jak również dekoracji ślubnej samochodu.

Łącząc ze sobą stylowe świeczniki, drobiazgowo  wybrane kompozycje kwiatowe w pięknych  wazonach, doszukujemy się najmniejszych detali.

Rezerwacja
i konsultacja
Skontaktuj się
504-629-994
Decorio